1993

Vždy jsem měl rád stromy a mám k nim celý život blízko. Vystudoval jsem střední lesnickou školu v Písku. Chvíli se živil jako dřevorubec a mistr na pile. 

2002
Osud mě ale zavál jiným směrem a zároveň jsem chtěl trochu poznat svět. Vycestoval jsem do Austrálie, kde jsem nějakou dobu studoval a pracoval v Sydney.

2006
Po návratu domů jsem studoval na Univerzitě v Pardubicích a zároveň začal pracovat pro gumárenský průmysl jako prodejce a posléze koordinátor montážních projektů. Cestoval jsem pracovně po celém světě a po 14 letech přišel zlom. Už jsem nechtěl být kvůli rodině, ani kvůli sobě tolik pryč, 

2020
Rozhodl jsem se vrátit k tomu, co jsem kdysi začal. Chtěl jsem navázat na občasné předchozí práce v rizikovém kácení stromů. Sám rád lezu po skalách, po horách a v kombinaci s oblibou stromů, lesů, mám k přírodě velmi blízko. Začal jsem znovu jako těžař v lese a postupně získával kontakty.
V průběhu tří let se moje těžařina postupně přeměnila na péči o stromy, výsadbu, rizikové kácení, poradenství, návrhy plánů péče atd.

2022
Kladu velký důraz na odbornost a kvalitu vykonané práce. Absolvoval jsem komplexní studium arboristiky v rámci Arboristické akademie a prošel jsem certifikací Český certifikovaný arborista. Odbornost a kvalifikaci si postupně dál zvyšuji jak účastí na různých workshopech, tak i pokračováním studia v rámci Arboristické akademie.

Máte-li tedy ve své správě nebo na své zahradě strom, se kterým si nevíte rady, neváhejte se na mě obrátit. Rád Vám pomůžu jak s návrhem nejvhodnějšího zásahu, tak i s jeho realizací. Snažím se vždy nalézt to nejlepší řešení pro Váš strom a jeho okolí.